Körfez toner büro makineleri 15 yıldan uzun süredir iş hayatında olup; Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Türkiye’deki bu alanda  gösterilen kalite ve hizmet eksikliklerinin bir çözümü olarak kurulmuş olan KÖRFEZ TONER BÜRO MAKİNELERİ firması bu alanda bir lider konumunda olmakla birlikte müşteri portföyünü gün geçtikte arttırmaktadır.

Bunun altında yatan en güzide sebep ise ilk ve son müşterisine aynı özveriyle yaklaşmasıdır.

2005 yılında kurulan KÖRFEZ TONER BÜRO MAKİNELERİ Türkiye’ de reklam ve müşteri istek ve taleplerini doğru değerlendirme ile Türkiye’de yazıcı ve toner pazarlaması alanında bir numaralı firma olmaya hak kazanma ve bu sirkülasyonu devam ettirmek amacından vazgeçmemiştir.

Son senelerde baskı kalitesi ve kalitesiz çıktılardan dolayı fazla bir para vererek orijinal kullanan ve bu durumdan memnun olmayan müşterilerin çaresi olarak ortaya çıkmıştır.

Kar ve maliyeti azaltma konusunu en sona bırakan KÖRFEZ TONER BÜRO MAKİNELERİ bu alanda en büyük başarının müşteri memnuniyeti ile kazanılacağı kanaatinde.

Bu yüzden kendisini müşterileriyle satış ve pazarlama açısından değil de ‘’müşterilerin ihtiyacını en kaliteli şekilde karşılayan bir dost firma ‘’ açısından değerlendirmektedir.

İleriki dönemdeki vizyonu ise KÖRFEZ TONER BÜRO MAKİNELERİ bu alandaki diğer firmaların önüne geçeceği gibi Türkiye’nin en uç noktasına kadar toner, fotokopi makineleri, yazıcı, tarayıcı, plotter vb ürünlerin gönderimini, bu kalite ve başarıyı herkesin görmesini amaçlamaktadır.